KRK STUDIO

  • story
  • video
  • emocje
  • opowieść
  • filmy

Portfolio

FILTRUJ KATEGORIE:

Nasze studio może pochwalić się bogatym portfolio zrealizowanych produkcji filmowych. Do tej pory mieliśmy okazję tworzyć dla naszych Klientów m.in. filmy promocyjne, wizerunkowe, podróżnicze spoty reklamowe, materiały video z branży fashion oraz filmy z eventów.

Nasze podejście do filmowania to maksymalny profesjonalizm oraz zapewnienie realizacji celów biznesowych Klienta. Powierzone nam zadania rozumiemy jako znalezienie optymalnego rozwiązania w zakresie produkcji filmowej pod względem: cenowym, realizacyjnym, a także merytorycznym. Do każdego zlecenie podchodzimy więc z pasją i zaangażowaniem, a także indywidualnie traktujemy każdego Klienta.

Przygotowanie materiału video poprzedzamy spotkaniem i rozmową o Twoich potrzebach, oczekiwaniach i specyfice Twojego biznesu. Styl materiału filmowego, scenariusz czy efekty specjalne, które znajdą się w video, dostosowujemy do branży i charakteru działalności naszego Klienta. Wiedząc jakiego materiału potrzebujesz i jak ma on wyglądać zajmujemy się doborem odpowiedniego sprzętu technicznego i narzędzi, które pozwolą nam uzyskać jak najlepszy efekt finalny. Filmy promocyjne realizujemy na najnowszym i najwyższej jakości sprzęcie, opierając się na doświadczeniu i wiedzy naszego zespołu.

KRK Studio tworzą osoby pracujące z pasją i zaangażowaniem, kreatywne, pomysłowe i gotowe na nowe wyzwania, nie tylko te filmowe. Oprócz tych zalet do naszych plusów można zaliczyć doświadczenie i branżową wiedzę, jaką zdobyliśmy w czasie kilku lat działania studio filmowego. Codziennie uczymy się czegoś nowego i doskonalimy nasze umiejętności, dzięki temu klientom proponujemy zawsze innowacyjne i nieszablonowe rozwiązania.

Spoty reklamowe czy też inne materiały video zawsze opieramy na indywidualnych scenariuszach, efektach graficznych i dźwiękowych, a także na dynamicznym i nowoczesnym montażu. Zależy nam, aby efekt końcowy w pełni satysfakcjonował Klienta, dlatego też świadczmy kompleksowe usługi oraz pracujemy do pełnego zadowolenia. Wiemy, że nie do razu Kraków zbudowano, to też z chęcią słuchamy uwag Klientów i wprowadzamy poprawki. Dzięki temu wiemy, że dostarczamy materiały video, które są w 100% zgodne z wizją i wymaganiami Klientów.

W czasie realizacji materiałów troszczymy się nie tylko o zaplecze techniczne czy profesjonalną obsługę, ale również i o zapewnienie odpowiedniej atmosfery na planie filmowym. Wiemy, że dla osób, które na co dzień nie występują przed kamerą udział w spocie reklamowym czy filmie promocyjnym może być stresujący i trudny. Dbamy więc o to, aby w czasie realizacji materiału video panował przyjacielski i serdeczny klimat. Nasz zespół chętnie udziela porad i dzieli się branżowymi trikami, które pozawalają jak najlepiej wypaść przed obiektywem kamery.