Nasze podejście do filmowania to maksymalny profesjonalizm oraz zapewnienie realizacji celów biznesowych Klienta. Powierzone nam zadania rozumiemy jako znalezienie najbardziej optymalnego rozwiązania w zakresie produkcji filmowej pod względem: cenowym, realizacyjny, a także merytorycznym. Do każdego zlecenie podchodzimy więc z pasją i zaangażowaniem, a także indywidualnie traktujemy każdego Klienta.

Przygotowanie materiału video poprzedzamy spotkaniem i rozmową o Twoich potrzebach, oczekiwaniach i specyfice Twojego biznesu. Styl materiału filmowego, scenariusz czy efekty specjalne, które znajdą się w video dostosowujemy do branży i charakteru działalności naszego Klienta. Wiedząc jakiego materiału potrzebujesz i jak ma on wyglądać zajmujemy się doborem odpowiedniego sprzętu technicznego i narzędzi, które pozwolą nam uzyskać jak najlepszy efekt finalny. Filmy promocyjne realizujemy na najnowszym i najwyższej jakości sprzęcie, opierając się na doświadczeniu i wiedzy naszego zespołu.

Nasze studio filmowe tworzą osoby pracujące z pasją i zaangażowaniem, kreatywne, pomysłowe i gotowe na nowe wyzwania, nie tylko te filmowe. Oprócz tych zalet do naszych plusów można zaliczyć doświadczenie i branżową wiedzę jaką zdobyliśmy w czasie kilku lat działania studio filmowego. Codziennie uczymy się czegoś nowego i doskonalimy nasze umiejętności, dzięki temu Klientom proponujemy zawsze innowacyjne i nieszablonowe rozwiązania. Spoty reklamowe czy też inne materiały video zawsze opieramy na indywidualnych scenariuszach, efektach graficznych i dźwiękowych, a także na dynamicznym i nowoczesnym montażu. Zależy nam, aby efekt końcowy w pełni satysfakcjonował Klienta, dlatego też świadczmy kompleksowe usługi oraz pracujemy do pełnego zadowolenia. Wiemy, że nie do razu Kraków zbudowano to też z chęcią słuchamy uwag Klientów i wprowadzamy poprawki. Dzięki temu wiemy, że dostarczamy materiały video, które są w 100% zgodne z wizją i wymaganiami Klientów.

 

Każdy film reklamowy wyprodukowany w naszym studio filmowym obejmuje m.in.:

• przygotowanie scenariusza wspólnie z Klientem
• zapewnienie sprzętu kamerowego oraz obsługi
• zapewnienie sprzętu dźwiękowego wraz z obsługą dźwiękowca
• zapewnienie oświetlenia
• montaż dźwięku i obrazu
• korekcję barwną
• dobór odpowiedniej ścieżki dźwiękowej zastosowanej w tle wraz z wykupieniem licencji na jej wykorzystanie
• opracowanie elementów graficznych, takich jak logotyp, plansza, napisy itd.
• eksport filmu do wybranych formatów zgodnie z wytycznymi Klienta
• przekazanie autorskich praw majątkowych do utworu.

 

W czasie realizacji materiałów troszczymy się nie tylko o zaplecze techniczne czy profesjonalną obsługę, ale również i o zapewnienie odpowiedniej atmosfery na planie filmowym. Wiemy, że dla osób, które na co dzień nie występują przed kamerą udział w spocie reklamowym czy filmie promocyjnym może być stresujący i trudny. Dbamy więc o to, aby w czasie realizacji materiału video panował przyjacielski i serdeczny klimat. Nasz zespół chętnie udziela porad i dzieli się branżowymi trikami, które pozawalają jak najlepiej wypaść przed obiektywem kamery.

Zapraszamy do zapoznania się z dotychczas zrealizowanym filmami – jeżeli chcesz dowiedzieć się o nas więcej lub zapytać o wycenę materiałów video odwiedź zakładkę kontakt, znajdziesz w niej nasze dane teleadresowe.