Zaufali nam:

 

zaufali nam

 

Sukces naszego klienta

 

Klienci KRK Studio

Dewizą naszej pracy są słowa sukces naszego Klienta jest naszym sukcesem. Aby go zapewnić staramy się, aby podejmowane przez nas działania były ściśle dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Nie tworzymy taśmowych filmów, z których każdy jest taki sam. Pod uwagę zawsze bierzemy specyfikę biznesu, grupę docelową, przeznaczony budżet i oczekiwania klienta. To właśnie takie działania połączone z kompetentnym i rzetelnym podejściem sprawiają, że nasze studio filmowe doceniane jest przez polskich i zagranicznych klientów, których grono wciąż rośnie.

Nasz zespół cechuje się odwagą w obliczu nowych wyzwań i innowacyjnością rozwiązań. Od samego początku naszej działalności staramy się profesjonalnie pomóc naszym Klientom w kreowaniu wizerunku firmy, zdobywaniu nowych partnerów biznesowych i działaniach public relations. Wspieramy ich nie tylko swoim doświadczeniem i wiedzą, ale także kreatywnością oraz nowatorskimi pomysłami. Wspomagamy firmy za pomocą video przygotowując filmy biznesowe oraz filmy korporacyjne, a także stawiamy na content w postaci video marketingu. Nasze realizacje to dynamiczne, ciekawe treści firmowe, które doceniane są przez współpracujące z nami firmy. W naszym studio filmowym najwyższa jakość produkcji firmowych wspierana jest bogatym doświadczeniem, kreatywnym podejściem oraz chęcią ciągłego doskonalenia się i rozwijania. Materiały powstają w oparciu o przemyślane i nieszablonowe teksty, perfekcyjny obraz filmowy, oryginalne udźwiękowianie oraz animację.

 

Zaufanie

 

Do tej pory mieliśmy okazję kręcić zarówno spoty reklamowe, filmy biznesowe czy korporacyjne z branży fashion, finansowej, transportowej, spożywczej, usługowej, ślubnej czy edukacyjnej. Pracujemy dla przedsiębiorstw z sektora MŚP, organizacji pozarządowych jak i dużych firm oraz korporacji, takich jak Interia czy Galeria Krakowska. Naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi zaufało już ponad kilkudziesięciu klientów.

Klienci cenią nas za to, że działamy sprawnie i szybko, a przy tym dokładnie. Skupiając się na detalach nie zapominamy jednak o szerokim horyzoncie i dbamy o to, aby każdy Klient osiągnął dzięki naszym filmom to co dla niego jest ważne. Wiemy, że w biznesie najważniejsze jest to żeby nakręcony materiał zrealizował zamierzone cele, dlatego też stawiamy na elastyczność i bezpośrednią komunikację. Za co jeszcze nas cenią nasi Klienci? Za konkrety, owocną współpracę, terminowość, kreatywność, miłą atmosferę na planie filmowym i poza nim, konkurencyjne ceny, sprawną komunikację, efekty końcowe pracy.

Poznaj naszych klientów

Doświadczenie i profesjonalizm

 

Lista klientów

To tylko niektóre z pozytywów jakie mogliśmy usłyszeć od firm, które powierzyły nam nakręcenie ich biznesu. My od siebie możemy dodać, że z przyjemnością produkujemy filmy i materiały video, nasze realizacje zawsze kończą się 100% sukcesem i obopólnym zadowoleniem ze współpracy, a często jej kontynuacją.

Jeśli i Ty chcesz być jednym z zadowolonych Klientów naszego studio filmowego zapraszamy do kontaktu z nami. Gwarantujemy, że już od samego początku naszej wspólnej filmowej drogi otoczymy Cię opieką i dostarczymy profesjonalną usługę firmową. O tym jak się z nami skontaktować dowiesz się odwiedzając zakładkę KONTAKT

Jeśli nadal masz wątpliwości czy jesteśmy dobrym wyborem – obejrzyj nasze dotychczasowe realizacje.
Znajdziesz je TUTAJ