KONTAKT@KRKSTUDIO.PL

 

Filmy reklamowe Kraków

Na wszystkie Twoje pytania odpowiemy w jak najszybszym terminie. Przygotujemy dla Ciebie wyceny i oferty oparte o indywidualne potrzeby Twojego biznesu. Aby opracować jak najdokładniejszą ofertę cenową prosimy, abyś w swoim zapytaniu zawarł podstawowe informację o tym czego potrzebujesz oraz opisał jak możemy Ci pomóc. Pomoże to nam to dokładnie oszacować cenę zmówienia, bowiem jest ona uzależniona od wielu elementów, m.in. od miejsca, czasu i rodzaju nagrania, długości filmu video, ilości dni zdjęciowych, scenariusza filmowego czy efektów dodatkowych (np. dźwięku, lektora czy obecnych w filmie animacji).

Jako doświadczone studio filmowe Kraków wiemy, że każdy, nawet najmniejszy szczegół ma znaczenie dlatego też podczas kontaktu z Tobą staramy się już na wstępie ustalić jak najwięcej szczegółów oraz sprecyzować ogólną wizję realizacji, tak aby efekt końcowy był tym, który Ci się spodoba.

 

Jak się z nami skontaktować?

Jesteśmy otwarci na różnorodne formy komunikacji. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo pisząc pod adres kontakt@krkstudio.pl, wypełniając formularz dostępny poniżej lub też skontaktować się z nami poprzez oficjalne kanały naszego studia filmowego w social mediach. Na wiadomość od Ciebie czekamy m.in. na Facebooku, LinkedIn, YouTube czy Vimeo. Na każdą z nich odpisujemy jeszcze w tym samym dniu.

 

Studio filmowe

 

Jeżeli przed rozpoczęciem współpracy chciałbyś poznać nas osobiście zapraszamy na filiżankę dobrej kawy i rozmowę o video marketingu do naszego biura, które mieści się w ścisłym centrum Krakowa – przy ulicy Lubicz 9, kilka kroków od Dworca Głównego. Jeśli chcesz więc zaprezentować swoją firmę, produkt lub wydarzenie w profesjonalnie przygotowanym filmie video zapraszamy do kontaktu. Z niecierpliwością czekamy na wiadomość od Ciebie.