KRK STUDIO

  • story
  • video
  • emocje
  • opowieść
  • filmy

Jak powstają nasze filmy?

1. Zrozumienie klienta

Chcemy stworzyć dla Ciebie wyjątkowy film, ale zanim zaczniemy kręcić, musimy Cię najpierw lepiej poznać - zrozumieć Twój biznes i dowiedzieć się kim są twoi odbiorcy.

1. Zrozumienie klienta

2. Stworzenie koncepcji

Wyjątkowe filmy to wyjątkowe historie. Każdy z nas ma taką. Gdy znajdziemy już Twoją, przejdziemy do kolejnego etapu, czyli przygotowania kreatywnej koncepcji i scenariusza filmu.

2. Stworzenie koncepcji

3. Zdjęcia do filmu

Później zajmiemy się całą preprodukcją, czyli przygotowaniem do zdjęć. Ustalimy szczegółowy plan działania, miejsca, daty i zaczniemy kręcić!

3. Zdjęcia do filmu

4. Montaż i postprodukcja

Po okresie zdjęciowym potrzebujemy około 7-10 dni na zmontowanie materiału oraz całą postprodukcję - poprawę kolorów, dodanie muzyki, dźwięku, lektora i grafiki.

4. Montaż i postprodukcja

5. Gotowe video

Odpowiednio przygotowany film trafia do Ciebie. To jest czas na twoją opinię i późniejsze wprowadzenie ewentualnych poprawek. Gdy wszystko jest gotowe możesz go opublikować na swojej stronie.

5. Gotowe video

6. Dystrybucja

Publikacja filmu to nie wszystko. Aby przekaz mógł zadziałać, musi dotrzeć do twoich potencjalnych klientów. Jeżeli chcesz, pomożemy Ci w promocji filmu na twojej stronie i w social mediach.

6. Dystrybucja