KRK STUDIO

  • story
  • video
  • emocje
  • opowieść
  • filmy

Jak powstają nasze filmy?

KONTAKT Z KRK STUDIO

spotkanie / call

1. Zrozumienie klienta

Chcemy stworzyć dla Ciebie wyjątkowy film, ale zanim zaczniemy kręcić, musimy Cię najpierw lepiej poznać – zrozumieć Twój biznes i dowiedzieć się kim są twoi odbiorcy.

1-2 dni

2. Stworzenie koncepcji

Wyjątkowe filmy to wyjątkowe historie. Każdy z nas ma taką. Gdy znajdziemy już Twoją, przejdziemy do kolejnego etapu, czyli przygotowania kreatywnej koncepcji i scenariusza filmu.

Stworzenie koncepcji

3-5 dni

3. Preprodukcja

Czyli organizacja produkcji filmowej. Stworzymy dokładny scenopis / storyboard filmu, dobierzemy odpowiednich aktorów, lokację do nagrań, kostiumy oraz rekwizyty.

preprodukcja

1-2 dni

4. Nagrania

Później zajmiemy się przygotowaniem do zdjęć. Ustalimy szczegółowy plan działania, ekipę, terminy i zaczniemy kręcić!

Zdjęcia do filmu

3-5 dni

5. Montaż i postprodukcja

Po okresie zdjęciowym potrzebujemy kilku dni na zmontowanie materiału oraz całą postprodukcję – poprawę kolorów, dodanie muzyki, dźwięku, lektora i grafiki.

Montaæ i postprodukcja

wygodny dostęp online

6. Gotowe video

Odpowiednio przygotowany film trafia do Ciebie. To jest czas na twoją opinię i późniejsze wprowadzenie ewentualnych poprawek. Gdy wszystko jest gotowe możesz go opublikować na swojej stronie.

Gotowy film

konsultacje

7. Dystrybucja

Publikacja filmu to nie wszystko. Aby przekaz mógł zadziałać, musi dotrzeć do twoich potencjalnych klientów. Jeżeli chcesz, pomożemy Ci w promocji filmu na twojej stronie i w social mediach.

Dystrybucja filmu