W naszej pracy używamy wyłącznie najwyższej jakości elektronicznego
sprzętu filmowego.

krecenie-filmow-promocyjnych

 

Filmy promocyjne to zazwyczaj krótkie, 2-3 minutowe materiały video opowiadające o produktach lub usługach oferowanych przez Twoją firmę. Jest to najpopularniejsza obecnie forma video-promocji w Internecie, która w przystępny sposób opowie Twoim klientom czym się zajmujecie i do kogo skierowana jest wasza oferta.

Przykład naszej realizacji filmu promocyjnego:

Filmy eventowe to kilkuminutowe relacje video z organizowanego przez Ciebie wydarzenia. Nasza ekipa od wielu lat z powodzeniem przygotowuje relacje z eventów lub imprez firmowych odbywających się Polsce i za granicą. Niezależnie od tego czy twoje wydarzenie odbywa się wewnątrz czy na otwartym powietrzu, reportaż video to doskonała forma promocji twojej imprezy.

Przykład naszej relacji z eventu:

To bardzo obszerna kategoria, do której możemy zaliczyć  filmy promocyjne tworzone dla branż turystycznej, hotelarskiej lub gastronomicznej. Są to wszelkiego rodzaju filmy podróżnicze, video promujące miasta oraz  całe regiony w Polsce i za granicą, filmy reklamujące hotele, restauracje, pensjonaty oraz oferty biur podróży.

Jedną z technik dającą świetne rezultaty przy produkcji filmów turystycznych jest timelapse video czyli filmy poklatkowe. Poniżej przykładowy film promujący miasto Meksyk, który mieliśmy okazję współtworzyć.


Filmy produktowe w przystępny dla odbiorcy sposób pokazują jak działa produkt lub usługa którą oferujesz.

W przypadku gdy twoi klienci to głównie klienci biznesowi, skutecznym pomysłem może być produkcja filmów promocyjnych innego rodzaju – tzw. case study video, czyli filmowego studium przypadku, które przedstawia np. efekty współpracy dwóch firm. Poniżej przykład naszego case study obrazującego rezultaty kooperacji Joma Sport (firma produkująca odzież sportową) oraz Orbitvu (producenta urządzeń do fotografii produktowej):


Filmy fashion zdążyły już zyskać ogromną popularność poza granicami naszego kraju, gdyż podobnie jak fotografia są idealnym sposobem promocji w świecie mody. Najnowsza kolekcja ubrań, promocja własnego portfolio, video relacja z pokazu – nic nie zareklamuje ich lepiej niż klip video.

Przykład naszego filmu fashion zrealizowanego dla Galerii Krakowskiej:


Najważniejsza przy produkcji klipów muzycznych i tanecznych jest muzyka. Na rynku produkcji video wyróżnia nas to, że nasze filmy są montowane dynamicznie, nowocześnie i bardzo „do muzyki”. Uważamy że w przypadku teledysków jest to kwestia kluczowa.

Poniżej przykład naszego taneczno-muzycznego filmu promocyjnego:


Film wirusowy to jedno z narzędzi współczesnego viral marketingu. Jest to krótki materiał filmowy, który w bardzo szybkim tempie staje się populary dzięki masowemu rozpowszechnianiu w mediach społecznościowych. Viral video najczęściej jest zabawne, zaskakujące lub też pokazuje niecodzienne wydarzenia. Tworzone na zlecenie niesie również ukryty przekaz komercyjny.

Skorzystaj z marketingu wirusowego i stwórz wspólnie z nami film, który zyska popularność w sieci! Poniżej przykład bardzo znanego video wirusowego reklamującego maszynki do golenia:


Filmy dokumentalne w odróżnieniu od filmów fabularnych czy też produkcji reklamowych są dosłownie “dokumentacją” istniejącej rzeczywistości. Ten gatunek filmowy ma przede wszystkim przedstawić prawdziwe wydarzenia i opowiedzieć widzowi pewną historię, opierając się wyłącznie na faktach.

Wokół nas jest wielu inspirujących ludzi i ważnych wydarzeń. Chętnie o nich posłuchamy i nakręcimy o tym film – niekoniecznie komercyjnie. Znasz inspirującą historię i uważasz że warto o niej opowiedzieć? Napisz do nas na adres: kontakt@krkstudio.pl


Video instruktażowe są najbardziej przystępną dla klientów formą wyjaśnienia jak działa twój produkt. Filmy szkoleniowe to doskonałe uzupełnienie do instrukcji obsługi, gdyż za pomocą obrazu przekazują wiedzę w możliwie najprostszy do zrozumienia sposób.

Twoje produkty są dosyć skomplikowane? Świadczysz usługi które wymagają zrozumienia. Wykorzystaj język filmu i pokaż na czym polega twoja oferta.

 

Produkcja filmów korporacyjnych

 

Obecnie jedną z najskuteczniejszych form reklamy dla przedsiębiorstwa są filmy korporacyjne i biznesowe. To doskonały wybór, niezależnie od tego czy chcesz przedstawić atmosferę panującą w pracy, zachęcić potencjalnych kandydatów do ubiegania się o etat w Twojej firmie, pozyskać inwestora, czy po prostu stworzyć nowoczesną wizytówkę firmy.

W KRK STUDIO zajmujemy się zarówno produkcją filmów do użytku wewnętrznego (narzędzie komunikacji z pracownikami) jak i tych promujących wizerunek firmy na zewnątrz. Uważamy, że kluczem do sukcesu przy ich produkcji jest poznanie Ciebie, twojej firmy oraz klientów. Dlatego też przed rozpoczęciem współpracy zapytamy Cię czym zajmuje się twoja firma, jakie wyznajecie wartości, jaki efekt chcecie osiągnąć oraz jaka jest dokładnie Twoja grupa docelowa?

Po lewej przykład naszej realizacji filmu korporacyjnego

 

Produkcja spotów reklamowych

 

Spot reklamowy online to bardzo krótki (15 – 90 sek.) i skuteczny przekaz marketingowy. Odpowiednio realizowany klip reklamowy umieszczony w internecie potrafi zwiększyć sprzedaż nawet kilkunastokrotnie.

Tutaj jednak nie ma miejsca na improwizację. Każdy etap pracy – zaczynając od koncepcji i scenariusza, poprzez prace na planie, a na postprodukcji i publikacji reklamy kończąc – musi być bardzo dokładnie zaplanowany. Wykorzystując nasze doświadczenie zadbamy o każdy szczegół produkcji reklamy.

Poznanie oczekiwań klienta, unikalny pomysł, precyzyjny przekaz i bardzo dobre wykonanie. To nasza recepta na skuteczny film reklamowy.

Po prawej przykład naszej realizacji filmu reklamowego