KRK STUDIO

  • story
  • video
  • emocje
  • opowieść
  • filmy

Portfolio

Nasze studio może pochwalić się bogatym portfolio zrealizowanych produkcji filmowych. Do tej pory mieliśmy okazję tworzyć dla naszych Klientów m.in. filmy promocyjne, wizerunkowe, podróżnicze spoty reklamowe, materiały video z branży fashion oraz filmy z eventów.

Nasze podejście do filmowania to maksymalny profesjonalizm oraz zapewnienie realizacji celów biznesowych Klienta. Powierzone nam zadania rozumiemy jako znalezienie optymalnego rozwiązania w zakresie produkcji filmowej pod względem: cenowym, realizacyjnym, a także merytorycznym. Do każdego zlecenie podchodzimy więc z pasją i zaangażowaniem, a także indywidualnie traktujemy każdego Klienta.

Przygotowanie materiału video poprzedzamy spotkaniem i rozmową o Twoich potrzebach, oczekiwaniach i specyfice Twojego biznesu. Styl materiału filmowego, scenariusz czy efekty specjalne, które znajdą się w video, dostosowujemy do branży i charakteru działalności naszego Klienta. Wiedząc jakiego materiału potrzebujesz i jak ma on wyglądać zajmujemy się doborem odpowiedniego sprzętu technicznego i narzędzi, które pozwolą nam uzyskać jak najlepszy efekt finalny. Filmy promocyjne realizujemy na najnowszym i najwyższej jakości sprzęcie, opierając się na doświadczeniu i wiedzy naszego zespołu.

KRK Studio tworzą osoby pracujące z pasją i zaangażowaniem, kreatywne, pomysłowe i gotowe na nowe wyzwania, nie tylko te filmowe. Oprócz tych zalet do naszych plusów można zaliczyć doświadczenie i branżową wiedzę, jaką zdobyliśmy w czasie kilku lat działania studio filmowego. Codziennie uczymy się czegoś nowego i doskonalimy nasze umiejętności, dzięki temu klientom proponujemy zawsze innowacyjne i nieszablonowe rozwiązania.

Spoty reklamowe czy też inne materiały video zawsze opieramy na indywidualnych scenariuszach, efektach graficznych i dźwiękowych, a także na dynamicznym i nowoczesnym montażu. Zależy nam, aby efekt końcowy w pełni satysfakcjonował Klienta, dlatego też świadczmy kompleksowe usługi oraz pracujemy do pełnego zadowolenia. Wiemy, że nie do razu Kraków zbudowano, to też z chęcią słuchamy uwag Klientów i wprowadzamy poprawki. Dzięki temu wiemy, że dostarczamy materiały video, które są w 100% zgodne z wizją i wymaganiami Klientów.

W czasie realizacji materiałów troszczymy się nie tylko o zaplecze techniczne czy profesjonalną obsługę, ale również i o zapewnienie odpowiedniej atmosfery na planie filmowym. Wiemy, że dla osób, które na co dzień nie występują przed kamerą udział w spocie reklamowym czy filmie promocyjnym może być stresujący i trudny. Dbamy więc o to, aby w czasie realizacji materiału video panował przyjacielski i serdeczny klimat. Nasz zespół chętnie udziela porad i dzieli się branżowymi trikami, które pozawalają jak najlepiej wypaść przed obiektywem kamery.

Pobierz darmowy poradnik

  Zamów bezpłatną analizę materiałów filmowych lub poznaj możliwości wykorzystania video na twojej stronie internetowej

  Ściągnij darmowy poradnik pdf:
“Jak zwiększyć sprzedaż za pomocą video?”

  Dowiedz się jak przyciągnąć uwagę odbiorców i zwiększyć zainteresowanie twoją marką