KRK STUDIO

 • story
 • video
 • emocje
 • opowieść
 • filmy

Wynajem studia

Planujesz sesję zdięciową i potrzebujesz profesjonalnego studio fotograficznego?
Szukasz studia filmowego, w którym będziesz mógł nakręcić dobry materiału video? Zapraszamy do nas!
Oferujemy wynajem studia fotograficznego oraz studia video na potrzeby realizacji zdjęć i filmów samym centrum Krakowa.

Studio fotograficzne i filmowe

Dogodna lokalizacja

Nasza siedziba mieści się w Film Time Studio położonym w ścisłym centrum miasta, przy ulicy Łobzowskiej 57, lokal 108/3. Tylko kilka minut dzieli go od Rynku Głównego. Dzięki temu możliwe jest połączenie sesji zdjęciowych czy też nagrań materiałów wideo w studio jak i w najpopularniejszych plenerach Starego Miasta .

Rewelacyjna lokalizacja i bliskość głównego węzła komunikacyjnego sprawia, że zorganizowanie sesji czy nagrania nie stwarza problemów logistycznych, organizacyjnych i transportowych.

Studio - wynajem Kraków
Studio Video Kraków

Pełne wyposażenie

Nasze studio jest w pełni wyposażone i przystosowane do produkcji fotograficznych i filmowych. Funkcjonalne pomieszczenie oferuje szeroki wachlarz możliwości aranżacyjnych.

Wyposażone jest w nowoczesny sprzęt oraz zaplecze techniczne (łazienka, garderoba) a także posiada oddzielne stanowisko do wizażu i stylizacji.

Studio idealnie sprawdzi się jako miejsce zarówno na sesje wizerunkowo-biznesowe, produktowe oraz beauty, jak i przestrzeń do tworzenia filmów promocyjnych, reklamowych, teledysków muzycznych czy wywiadów.

Profesjonalny sprzęt

Wynajmując nasze studio filmowe oprócz dogodnej lokalizacji otrzymujesz również dostęp do specjalistycznego sprzętu, dzięki któremu zyskasz profesjonalnie przygotowany materiał. W ramach wynajem studia fotograficznego/ wynajem studia filmowego oferujemy:

 • Sprzęt oświetleniowy FOTO (światło błyskowe)
 • Sprzęt oświetleniowy VIDEO (światło zastane)
 • Pełen wachlarz modyfikatorów fotograficznych z mocowaniem Bowens
 • Szerokie opuszczane tła kartonowe w kilkunastu kolorach
 • Stanowisko do makijażu, garderoba, łazienka, aneks kuchenny
 • Elastyczne godziny wynajmu
Studio filmowe Kraków
Studio Foto Kraków

Przytulne wnętrza

Oferujemy wynajem zarówno osobom prywatnym jak i firmom. W ramach kompleksowych usług nasi specjaliści służą również pomocą i radą w doborze odpowiedniego sprzętu filmowego i fotograficznego. Korzystając z naszej propozycji wynajmu studio filmowego otrzymujesz gwarancję, że realizowany przez Ciebie projekt będzie tworzony w komfortowych warunkach i przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu, bowiem praca w naszym studio to prawdziwa przyjemność.

Elastyczne podejście

Naszym Klientom proponujemy atrakcyjne i konkurencyjne ceny wynajmu. Możliwy jest najem zarówno na godziny jak i na konkretne dni zdjęciowe. Umożliwiamy wynajem zarówno w tygodniu, jak i w weekendy. Aby być pewnym, że studio będzie wolne w wybranym terminie należy dokonać wcześniejszej rezerwacji, określić w jakim zakresie będzie ono wykorzystywane i jaki sprzęt jest potrzebny do realizacji usługi.

Jeżeli przed wynajem chcesz zobaczyć jak wygląda nasze studio, zapraszamy na ul. Łobzowską 57, gdzie będziesz miał możliwość obejrzenia go na żywo i sprawdzenia panujących w nim warunków oraz odstępnego sprzętu. Aby mieć pewność, że w dniu twojej wizyty studio będzie wolne skontaktuj się z nami wcześniej w celu umówienia terminu. Dane teleadresowe znajdziesz w zakładce kontakt.

Studio Foto Video Wynajem Kraków
Studio Fotograficzne Kraków

Wynajem studio fotograficznego lub filmowego – cennik:

 • Wynajem do 2 godzin – cena 100 zł za godzinę
 • Wynajem na 3-4 godziny – cena 85 zł za godzinę
 • Wynajem od 5 godzin w górę – cena 75 zł za godzinę

Podane ceny są cenami netto i należy doliczyć do nich 23% podatku VAT.

W przypadku dłuższego wynajmu istnieje możliwość do negocjacji cen.

Pobierz darmowy poradnik

  Zamów bezpłatną analizę materiałów filmowych lub poznaj możliwości wykorzystania video na twojej stronie internetowej

  Ściągnij darmowy poradnik pdf:
“Jak zwiększyć sprzedaż za pomocą video?”

  Dowiedz się jak przyciągnąć uwagę odbiorców i zwiększyć zainteresowanie twoją marką