KRK STUDIO

  • story
  • video
  • emocje
  • opowieść
  • filmy

Wynajem studia

Studio Video Kraków[ut_dropcap style=”two”]P[/ut_dropcap]lanujesz realizację sesji fotograficznej i potrzebujesz profesjonalnego studio fotograficznego? Lub też szukasz na wynajem studio filmowego do nakręcenia materiału video? Zapraszamy do nas! Oferujemy wynajem studio fotograficznego oraz studio filmowego na potrzeby realizacji zdjęć i filmów samym centrum Krakowa.

Studio mieści się w ścisłym centrum miasta, przy ul. Lubicz 29 (w budynku szkoły tańca i walki „GOTA”). Tylko kilka minut dzieli go od Dworca Głównego w Krakowie, Galerii Krakowskiej oraz Rynku Głównego Starego Miasta. Dzięki temu możliwe jest połączenie sesji zdjęciowych czy też nagrań materiałów wideo w studio jak i w najpopularniejszych plenerach królewskiego miasta Krakowa. Rewelacyjna lokalizacja i bliskość głównego węzła komunikacyjnego sprawia, że zorganizowanie sesji czy nagrania nie stwarza problemów logistycznych, organizacyjnych i transportowych.

Nasze studio jest w pełni wyposażone i przystosowane do produkcji fotograficznych i filmowych. Funkcjonalne pomieszczenie o powierzchni …. M2 oferuje szeroki wachlarz możliwości aranżacyjnych. Wyposażone jest w nowoczesny sprzęt oraz zaplecze techniczne (łazienka, garderoba), a także posiada stanowisko do wizażu i stylizacji. Studio idealnie sprawdzi się jako miejsce zarówno na sesje wizerunkowo-biznesowe, produktowe oraz beauty, jak i przestrzeń do tworzenia filmów promocyjnych, reklamowych, teledysków muzycznych czy wywiadów.

 

Studio filmowe

Wynajmując nasze studio filmowe oprócz dogodnej lokalizacji otrzymujesz również specjalistyczny sprzęt dzięki, któremu zyskasz profesjonalnie przygotowany materiał. W ramach wynajem studia fotograficznego/ wynajem studia filmowego proponujemy:Duże studio filmowe / fotograficzne w samym centrum Krakowa – ul. Lubicz 9

 

– 4 metrowa biała cyklorama –

– Profesjonalny sprzęt oświetleniowy firmy Quantuum –

– Pełen wachlarz modyfikatorów foto z mocowaniem Bowens –

– Szerokie opuszczane tła kartonowe –

– Stanowisko do makijażu, garderoba, łazienka –

– Elastyczne godziny wynajmu –

 

Studio Foto Kraków[ut_dropcap style=”two”]W[/ut_dropcap]ynajem oferujemy zarówno osobom prywatnym jak i firmom. W ramach kompleksowych usług nasi specjaliści służą również pomocą i radą w doborze odpowiedniego sprzętu filmowego i fotograficznego.

Korzystając z naszej propozycji wynajmu studio filmowego otrzymujesz gwarancję, że realizowany przez Ciebie projekt będzie tworzony w komfortowych warunkach i przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu, bowiem praca w naszym studio to prawdziwa przyjemność. J

Naszym Klientom proponujemy atrakcyjne i konkurencyjne ceny wynajmu. Terminy wynajmu studio są do ustalenia. Możliwy jest najem zarówno na godziny jak i na tzw. dni zdjęciowe. Umożliwiamy wynajem zarówno w tygodniu, jak i w weekendy. Aby być pewnym, że studio będzie wolne w wybranym terminie należy dokonać wcześniejszej rezerwacji telefonicznej i mailowej oraz określić w jakim zakresie będzie ono wykorzystywane i jaki sprzęt jest potrzebny do realizacji usługi.

Jeżeli przed wynajem chcesz zobaczyć jak wygląda nasze studio fotograficzne/ filmowe zapraszamy na ul. Lubicz 9, gdzie będziesz miał możliwość obejrzenia go na żywo i sprawdzenia panujących w nim warunków oraz odstępnego sprzętu. Aby mieć pewność, że w dniu twojej wizyty studio będzie wolne skontaktuj się z nami wcześniej w celu umówienia terminu. Dane teleadresowe znajdziesz w zakładce kontakt.

 

Wynajem studio fotograficznego lub filmowego – cennik:

 

Podane ceny są cenami netto należy doliczyć do nich 23% podatek VAT. Za wynajem wystawiamy faktury VAT. W przypadku dłuższego wynajmu studio zapraszamy do negocjacji cen.

– Wynajem do 2 godzin – cena 100 zł za godzinę –

– Wynajem na 3-4 godziny – cena 85 za godzinę –

– Wynajem od 5 godzin w górę – cena 75 za godzinę –