Produkcja reklam kraków J esteśmy zespołem doświadczonych pasjonatów, którzy zajmują się  produkcją filmów video. Z video związani jesteśmy już od kilku lat, w tym czasie realizowaliśmy filmy dla dużych i małych firm, wspierając ich w zakresie marketingu, promocji i budowania wizerunku. Nasze studio filmowe swoją znajduje się w ścisłym centrum Krakowa, jednak nie boimy się podróży i chętnie podejmujemy się realizacji materiałów video w innych zakątkach Polski.

Oferujemy nowe formy promocji i marketingu, które opierają się na video. Nasza wiedza, doświadczenie oraz kompetencje pozwalają nam świadczyć profesjonalne usługi, zarówno dla osób prywatnych jak i firm.  Realizujemy zlecenia komercyjne, prywatne, studyjne oraz plenerowe.

W naszej pracy szukamy innowacyjnych rozwiązań realizatorskich, nowatorskich oraz nieszablonowych pomysłów i realizacji obrazów, które przyciągają i angażują widza. Wiemy, że na przyciągnięcie uwagi mamy mniej niż minutę dlatego też nasze realizacje są kunsztownie przemyślane, zaplanowane i wykonane. Dbamy o każdy detal i szczegół, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że filmy video to materiały, do których klienci często wracają.

 

FILM CYFROWY TO NASZA PASJA, KTÓRA DAJE NAM MOŻLIWOŚĆ OPOWIADANIA OBRAZEM O CZŁOWIEKU I OTACZAJĄCYM GO ŚWIECIE

''KRK STUDIO''

Spoty reklamowe

 

Produkcja reklam

W naszym studio filmowym nagrywamy spoty reklamowe, firmy promocyjne, filmy korporacyjne i biznesowe, relacje z eventów, dokumenty, teledyski, filmy instruktażowe i produktowe czy też materiały video do kampanii reklamowych. Specjalizujemy się także w video marketingu. Klientom zapewniamy kompleksową obsługę, jesteśmy z nimi od początku, czyli etapu budowy scenariusza i planowania produkcji przez proces tworzenia  materiałów video, aż po montaż i post produkcje. Posiadamy profesjonalne zaplecze sprzętowe i techniczne pozwalające na realizację nawet najbardziej wymagających projektów.

Naszym celem jest realizacja powierzonych zadań terminowo, bezpiecznie i w najwyższej jakości, dlatego też stawiamy na rozwój i wciąż poszukujemy nowatorskich oraz zaskakujących rozwiązań z branży. Filmujemy z pasją, jesteśmy kreatywni, otwarci i elastyczni. Na pierwszym miejscu stawiamy Klienta. Do każdego filmu podchodźmy indywidualnie i z inicjatywą, wiemy że video, który promuje Twój biznes musi być wyjątkowe tak samo jak i Ty. Bez względu na to czy nagrywamy dla Ciebie spot reklamowy, film promocyjny czy korporacyjny, na planie filmowym stawiamy na komfortową i przyjazną atmosferę.

Stanowimy profesjonalny zespół specjalistów, który dba o najwyższy standard usług wykonując powierzone zadania na najlepszym sprzęcie oraz z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Zaowocowało to zaufaniem jakim obdarzyli nas Klienci. Wykonywane przez nas prace zostały nagrodzone pozytywnymi referencjami, z którymi możecie się Państwo zapoznać TUTAJ

Na co dzień kierując się wartościami takimi jak profesjonalizm, odpowiedzialność, uczciwości i zaufanie dążymy do tego, aby nasze działania spełniały wymagania najbardziej wymagających Klientów.