KRK STUDIO

  • story
  • video
  • emocje
  • opowieść
  • filmy

O Nas

Obecnie powstaje masa materiałów, które są bezbarwne, nie oddziałują w żaden sposób na klientów i w rezultacie nie przekładają się również na sprzedaż. Są to po prostu serie ładnych obrazków, o których szybko się zapomina, albo wyłącza w trakcie oglądania. Dlaczego? Ponieważ nie opowiadają widzowi żadnej historii, ani też nie dostarczają niezbędnych emocji.

W KRK Studio stawiamy na storytelling, czyli video nakręcone w sposób, który angażuje odbiorcę i przywiązuje emocjonalnie do twojej marki. Wiemy, że film, który działa i sprzedaje, to materiał, który niesie jeden z dwóch rodzajów przekazu:

Emocjonalny
Porusz emocje swojego odbiorcy. Opowiedz historię, z którą się utożsami i która wpłynie na jego decyzje.
Racjonalny
Jeżeli odwołujesz się do argumentów racjonalnych, to postaw w centrum swojego klienta, a nie markę albo produkt.

Tworząc film, na pierwszym miejscu stawiamy zawsze odbiorcę. Tę samą zasadę wyznajemy przy współpracy z naszymi klientami. Najważniejsze są więc dla nas potrzeby oraz oczekiwania osób, dla których pracujemy.

Naszą misją jest tworzenie pięknych, wyjątkowych i inspirujących filmów, które wyróżniają się nie tylko bardzo wysoką jakością, ale również mają duży przekaz emocjonalny.

Chcesz zobaczyć, jak to wygląda w praktyce? Zobacz proces powstawania filmu w naszym studio:

W produkcji filmowej podobnie jak w każdym innym biznesie najważniejsza jest pełna przejrzystość oraz wzajemne zaufanie. Klienci powierzają nam realizację całego procesu powstawania video – od koncepcji, poprzez realizację, aż po samą publikację. Dlatego też, zanim rozpoczniemy przygotowania do pracy, chcemy jak najlepiej poznać i zrozumieć naszego klienta.

Realizując zlecenie, chcemy stworzyć film, z którego będziemy dumni. Stawiamy więc na miły kontakt od samego początku, szybką i sprawną produkcję oraz wysoką jakość dostarczonego materiału.

Chcemy, żebyś zawsze dobrze wspominał współpracę z nami, dlatego do tej pory nie zdarzył nam się jeszcze niezadowolony klient.

Nasz Team

Mateusz Wykurz
Założyciel KRK Studio, Producent, Reżyser
Piotr Wancerz
Szef postprodukcji, Operator kamery, Pilot drona
Marcin Bieliński
Opiekun klienta, Koordynator produkcji, Operator kamery
Mateusz Macheta
Specjalista VFX, Montażysta
Patryk Woźniak
Fotograf, Asystent
Dołącz do Teamu
Wyślij CV na adres: kontakt@krkstudio.pl

Co nas wyróżnia?

UNIKALNE PODEJŚCIE

Kręcimy filmy z naciskiem na story, które angażują odbiorców.

WYSOKA JAKOŚĆ

W naszej pracy korzystamy wyłącznie z profesjonalnego sprzętu filmowego.

KOMPLEKSOWA REALIZACJA

Zajmiemy się dla ciebie całym procesem produkcji – od koncepcji po publikację.

SZYBKA PRODUKCJA

Plus elastyczne terminy. Na gotowy film czekasz około tygodnia.

POMOC W DYSTRYBUCJI

Jeżeli chcesz, pomożemy Ci w promocji twojego filmu w sieci.

SPRAWNY KONTAKT

Zero przekładania terminów i e-maili bez odzewu. Odpisujemy w ten sam dzień.

Studio filmowe

Jesteśmy zespołem doświadczonych pasjonatów, którzy zajmują się  produkcją video. Z filmem związani jesteśmy już od 2012 roku, w tym czasie realizowaliśmy materiały dla dużych i małych firm, wspierając ich w zakresie marketingu, promocji i budowania wizerunku. Nasze studio filmowe znajduje się w centrum Krakowa, jednak nie boimy się podróży i chętnie podejmujemy się realizacji materiałów video w innych zakątkach Polski.

Oferujemy nowe formy promocji i marketingu, które opierają się na video. Nasza wiedza, doświadczenie oraz kompetencje pozwalają nam świadczyć profesjonalne usługi, zarówno dla osób prywatnych, jak i firm.  Realizujemy zlecenia komercyjne, prywatne, studyjne oraz plenerowe.

``FILM CYFROWY TO NASZA PASJA, KTÓRA DAJE NAM MOŻLIWOŚĆ OPOWIADANIA OBRAZEM O CZŁOWIEKU I OTACZAJĄCYM GO ŚWIECIE``

W naszej pracy szukamy innowacyjnych rozwiązań realizatorskich, nowatorskich oraz nieszablonowych pomysłów i realizacji obrazów, które angażują widza. Wiemy, że na przyciągnięcie uwagi mamy mniej niż minutę, dlatego też nasze realizacje są bardzo dokładnie przemyślane.

Na pierwszym miejscu stawiamy zawsze klienta. Do każdego filmu podchodźmy indywidualnie. Wiemy, że video, które promuje Twój biznes musi być wyjątkowe tak samo jak i Ty. Bez względu na to, czy nagrywamy dla Ciebie spot reklamowy, film promocyjny czy korporacyjny, na planie filmowym stawiamy na komfortową i przyjazną atmosferę.

Na co dzień kierując się wartościami takimi jak profesjonalizm, odpowiedzialność, uczciwości i zaufanie dążymy do tego, aby nasze działania spełniały wymagania najbardziej wymagających Klientów.

KRK STUDIO

W naszym studio filmowym nagrywamy spoty reklamowe, firmy promocyjne, filmy korporacyjne i biznesowe, relacje z eventów, dokumenty, teledyski, filmy instruktażowe i produktowe, czy też materiały video do kampanii reklamowych. Specjalizujemy się także w video marketingu.

Klientom zapewniamy kompleksową obsługę, jesteśmy z nimi od początku, czyli etapu budowy scenariusza i planowania produkcji przez proces tworzenia materiałów video, aż po montaż i postprodukcję. Posiadamy profesjonalne zaplecze sprzętowe i techniczne pozwalające na realizację nawet najbardziej wymagających projektów.

Naszym celem jest realizacja powierzonych zadań terminowo, bezpiecznie i w najwyższej jakości, dlatego też stawiamy na rozwój i wciąż poszukujemy nowatorskich oraz zaskakujących rozwiązań z branży.