KRK STUDIO

  • story
  • video
  • emocje
  • opowieść
  • filmy

Produkcja filmów promocyjnych i reklamowych

Optimal Fit - Kraków
FILMY REKLAMOWE

Spot reklamowy online to bardzo krótki, 15 – 90 sek, skuteczny przekaz marketingowy. Odpowiednio realizowany klip reklamowy umieszczony w internecie potrafi zwiększyć sprzedaż nawet kilkunastokrotnie.

Dentestetica
FILMY PROMOCYJNE

Filmy promocyjne to zazwyczaj krótkie, 2-3 minutowe materiały video opowiadające o produktach lub usługach oferowanych przez Twoją firmę. Jest to najpopularniejsza obecnie forma video-promocji w Internecie.

Dlaczego tanczysz
FILMY DOKUMENTALNE

Mają przede wszystkim przedstawić prawdziwe wydarzenia i opowiedzieć widzowi pewną historię, opierając się wyłącznie na faktach. Wokół nas jest wielu inspirujących ludzi i ważnych wydarzeń. Chętnie o nich posłuchamy i nakręcimy o tym film.

HBOT 3D dla Zakłady Mechaniczne Tarnów S.A.
FILMY BIZNESOWE

Filmy korporacyjne to świetny wybór, niezależnie od tego, czy chcesz przedstawić atmosferę panującą w pracy, zachęcić kandydatów do ubiegania się o etat w Twojej firmie, czy po prostu stworzyć nowoczesną wizytówkę firmy.

Wawel - Krakowskie Spotkania Biegowe
FILMY EVENTOWE

To kilkuminutowe relacje video z organizowanego przez Ciebie wydarzenia. Niezależnie od tego, czy twój event odbywa się wewnątrz, czy na otwartym powietrzu, reportaż video to doskonała forma promocji twojej imprezy.

HLF - Italian Design Polska
FILMY PRODUKTOWE

Pokazują, jak działa produkt lub usługa, którą oferujesz. To doskonałe uzupełnienie do instrukcji obsługi, gdyż za pomocą obrazu przekazują wiedzę w możliwie najprostszy do zrozumienia sposób.

Travelerzy - Paryż
FILMY TURYSTYCZNE

To obszerna kategoria, do której zaliczamy filmy z branży turystycznej, hotelarskiej lub gastronomicznej. Są to wszelkiego rodzaju filmy podróżnicze, video promujące miasta, filmy reklamujące hotele, restauracje, pensjonaty oraz oferty biur podróży.

Hotel Royal - Kraków
FILMY NIERUCHOMOŚCI

Jesteś właścicielem hotelu, apartamentu albo pensjonatu? Reprezentujesz firmę developerską lub oferujesz wspaniałą przestrzeń pod wynajem? Wykorzystaj język filmu i zaprezentuj piękne wnętrza lub architekturę za pomocą video promocyjnego twojej nieruchomości.

ECOLORE - Kosmetyki Mineralne
FILMY FASHION

Filmy fashion zdążyły już zyskać ogromną popularność poza granicami naszego kraju, gdyż są idealnym sposobem promocji w świecie mody. Najnowsza kolekcja ubrań, promocja własnego portfolio, video relacja z pokazu – nic nie zareklamuje ich lepiej niż klip video.

Przykładowe realizacje

Jesteśmy domem produkcyjnym z Krakowa posiadającym wieloletnie doświadczenie w branży video. Nasza specjalność to przede wszystkim produkcja video promocyjnych, spotów reklamowych, filmów dokumentalnych i relacje z eventów. Oprócz standardowych form promocyjnych zajmujemy się również kręceniem teledysków, video produktowych, filmów wizerunkowych, fashion, biznesowych oraz podróżniczych.

Filmy dokumentalne

ZOBACZ

Filmy promocyjne

ZOBACZ

Filmy reklamowe

ZOBACZ

Filmy podróżnicze

ZOBACZ

Filmy wizerunkowe

ZOBACZ