KRK STUDIO

  • story
  • video
  • emocje
  • opowieść
  • filmy

Filmowanie nieruchomości i wnętrz

Jesteś właścicielem hotelu, apartamentu lub pensjonatu?
Reprezentujesz firmę developerską lub oferujesz piękny dom albo mieszkanie pod wynajem w Krakowie lub okolicach?
Wykorzystaj język filmu i stwórz video promocyjne prezentujące zalety twojej nieruchomości.

Filmy prezentujące
biura i wnętrza firm

Zaprezentuj swoją firmę z jak najlepszej strony. Zleć produkcję filmu, który pokaże piękny wystrój oraz unikalne wnętrza twojego biura. Stwórz video promujące twój biznes, by zwrócić uwagę potencjalnych pracowników lub inwestorów.

Video prezentacja
architektury i wnętrz

Przedstaw w unikalny sposób nowoczesną architekturę lub wyjątkowe wnętrza twojego obiektu. Tak jak w przypadku filmu zrealizowanego na zlecenie Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, którego celem było pokazanie interesującego zestawienia tradycji i nowoczesności.

Zdjęcia i video nieruchomości z drona

Zleć wykonanie nagrań z wykorzystaniem drona, by podkreślić lokalizację, infrastrukturę komunikacyjną lub ciekawą okolicę, w której znajduje się twoja inwestycja.

Fotografia wnętrz

Video promocyjne apartamentów

Wyróżnij się wśród konkurencji i zaplanuj produkcję filmu promocyjnego, który zrobi naprawdę dobre wrażenie na odbiorcach i przyciągnie do twojego miejsca potencjalnych turystów.

Filmy reklamowe
hoteli i pensjonatów

Prowadzisz hotel lub pensjonat? Najbardziej wyrafinowane opisy i zdjęcia nie wystarczą. Twoi goście chcieliby wiedzieć czego dokładnie mogą się spodziewać po przyjeździe na miejsce. Nic nie pokaże tego lepiej niż dobrze nakręcony film.

Filmowanie wnętrz
domów i mieszkań

Pierwsze wrażenie jest często najważniejsze. Zwiększ szansę na sprzedaż albo wynajem nieruchomości prezentując wnętrza swojego domu lub mieszkania w formie video.